5 patarimai, kaip sukurti įtraukiančius pranešimus

Socialiniuose tinkluose rašomi pranešimai tikrai gali būti labai naudingi verslui, vartotojų pritraukimui, tačiau reikia gebėti juos rašyti. Bet kokie sakiniai, neturintys esmės, neįtraukiantys, su klaidomis tikrai nepadės likti pastebėtiems, todėl šiame straipsnyje rasite gerų patarimų kaip rašyti pranešimus, kad jie sudomintų skaitytojus bei pritrauktų jų dėmesį. Sužinokite ką daryti, jog skaitytojo žvilgsnis ties tekstu užtruktų ilgiau nei kelias sekundes.

  1. Pasakokite istoriją.

Norite, kad jūsų produkto ar paslaugos istorija neliktų pamiršta? Pasakokite ją savo vartotojams. Taip galite atskleisti kaip buvo sukurtas jūsų verslas arba produktai ir paslaugos.

  1. Užduokite klausimus.

Dabar itin paprastai galite išsiaiškinti savo vartotojų nuomonę bei paskatinti juos veikti. Klausimai gali padėti bendraujant su jūsų auditorija greičiau bei lengviau.

  1. Stenkitės rašyti trumpai ir aiškiai.

Pranešimo teksto pradžioje, norėdami atkreipti skaitytojo dėmesį, pateikite įdomiausią informaciją. Rašykite kuo trumpesniais sakiniais, tai padės lengviau perskaityti jūsų tekstą. Stenkitės per daug neišsiplėsti ir perteikti pagrindines mintis.

  1. Palaikykite nuoseklumą.

Kurdami antraštes, pasistenkite išlaikyti pagrindinę mintį labai nuo jos nenutoldami. Norėdami, kad antraštė atspindėtų jūsų prekės ženklo savybes, galite įtraukti jaustukus. Jie suteiks tekstui gyvumo bei padės jį lengviau skaityti.

  1. Skatinkite savo sekėjus.

Jeigu esate suinteresuotas, kad jūsų klientas kuo greičiau nupirktų produktą ar susidomėtų siūloma paslauga – turite paskatinti jį veikti.Tai padaryti jums padės tokios frazės kaip „Įsigykite dabar“, „Pirkite šiandien“ ir pan.

 

Išnaudokite Instagram Stories galimybes

 

Instagram Stories funkcija leidžia jums su savo sekėjais pasidalinti nuotraukomis, vaizdo įrašais, klientų atsiliepimais ir pan. Jūsų turinys išlieka tik 24val., poto tiek nuotraukos, tiek visi kiti įrašai dingsta iš jūsų Stories.

Pasinaudoję Instagram Stories turite galimybę bendrauti su sekėjais ne tik nuotraukomis, vaizdo įrašais, bet ir pasitelkiant vien tik tekstus. Tai nesunkiai galite padaryti atsidarę stories kairiajame kampe ir naudodami „Type Mode in Create“.

Jūsų kuriamas turinys gali būti įvairus: asmeninis nutikimas, humoras, naujienos ir pan. Norėdami, kad sekėjai atkreiptų dėmesį į tai, ką parašėte, galite panaudoti skirtingas teksto parinktis. Pavyzdžiui, galite ekspermentuoti su skirtingais raidžių dydžiais, jų spalvomis bei sriftais.

Dažnai, kuomet Instagram Stories patalpinate vaizdo įrašą, norisi kažką pridurti arba patikslinti. Tam reikia sukurti tekstą, kuris leistų jūsų sekėjams geriau suprasti, ką norėjote pasakyti keldami vieną ar kitą video. Pavyzdžiui, jei filmuojate pasivaikščiojimą parke ir šalia matosi žmogus, galite parašyti kas jis, atskleisti pasivaikščiojimo vietą ar pakomentuoti gerą orą, tinkamą tokiam laiko praleidimo būdui.

Naudinga nuotraukose arba vaizdo įraše pasidalinti su vartotojais patarimais kaip naudotis produktu, jei tokį siūlote. Gebėjimas pateikti savo prekės ženklą ne tik vaizdu, bet ir pasitelkiant tekstą gali tapti išskirtiniu būdu, kuris padės jūsų bendruomenei atkreipti dėmesį. Pasitelkite straipsnyje pateiktus patarimus ir siekite geriausių rezultatų.