Ar verta kurti SEO

Jei norite būti gerai ir aiškiai matomi Google paieškos rezultatuose ir pritraukti kuo daugiau potencialių klientų į savo internetinę svetainę, tuomet būtina rinktis SEO Paslaugas. SEO sudaro keli veiksmai, kuriuos atlikus galima pakilti į aukščiausias Google paieškos pozicijas. Dažniausiai tai pasiekiama naudojant tam tikrus raktažodžius. Nors SEO nėra greitus rezultatus atnešanti paslauga, tačiau rezultatai tikrai nuostabūs. Jei vis dar galvojate ar Jums tikrai to reikia, tuomet paskaitykite 5 pagrindinius argumentus, kodėl verta kurti SEO:

 1. Apie 99% internetinių parduotuvių ir kitų svetainių lankytojų naudojasi paieškų sistemomis (Google, Bing, Yahoo ir t.t.) peršasi viena išvada – geresnės pozicijos paieškoje didina lankytojų ir atitinkamai klientų skaičių.
 2. Nereikia mokėti už paspaudimus (priešingai nei su Google AdWords reklama).
 3. Įgysite didesnį autoritetą – svetainės, esančios paieškų sistemų pirmosiose vietose, lankytojų laikomos patikimesnėmis.
 4. Pritrauksite tikslinę auditoriją ir padidinsite tikslinių lankytojų (kurie domisi Jūsų paslaugomis) skaičių.
 5. Padidinsite pelną. Tai itin naudinga, nes užsisakius SEO paslaugas, Jūsų internetinė svetainė sulauks daugiau lankytojų, tapsite žinomesni ir populiaresni.

Kaip sukurti gerą SEO, kad jis būtų palankiai indeksuojamas ir ilgainiui atneštų naudos? Pasinaudokite mūsų teikiamais 6 patarimais:

 1. Kurkite aktualų turinį. Paieškos sistemos, o ypač „Google“ visuomet keičia savo algoritmus, todėl SEO nuolat vystosi. Kadangi yra didelė tikimybė, jog kai kurie konkurentai vis dar naudoja senus SEO metodus, kokybišku turiniu juos lengvai aplenksite.
 2. Laikykitės etikos ir vykdykite SEO sąžiningai. Bus konkurentų, kurie nenori „žaisti švariai“, todėl naudoja ne itin gražius metodus, pavyzdžiui, privačius tinklaraščius (ang. Private Blog Networks (PBNs)) ar mokamą srautą. Paieškos sistemos visada ieško tokios rūšies veiklos ir apriboja jas nuo veiklos už pažeidimus.
 3. Techniniai SEO klausimai. Yra svetainių, kurių techninis SEO ganėtinai žemas. Todėl tobulinant kodą, optimizuojant vaizdus ir redaguojant bei nuolatos atnaujinant svetainės turinį, padidinsite tikimybę pagerinti savo svetainės reitingą.
 4. Ilgas, bet įtraukiantis turinys. Laikas svetainėje yra svarbus. Visi nori būti įvertinti aukščiausiai „Google“ paieškoje, tačiau tik nedaugelis stengiasi kurti patrauklų turinį, kuris ilgai išlaikytų vartotojo dėmesį. Jei vartotojai laiko jūsų svetainę patrauklia, tai daro ir „Google“. Be to, norint, kad jus teisingai indeksuotų turite atsižvelgti į gramatiką. Todėl nedarykite klaidų, tuomet jūsų kuriamas turinys bus laikomas reikšmingu ir autoritetingu. Tinkamai dėkite skyrybos ženklus, nes jie gali padėti išvengti nesusipratimų.
 5. Būkite išradingi. Nekopijuokite kitų kuriamo turinio  ir jo neplagijuokite savo svetainėje. Norint, kad jūsų turinys būtų gerai indeksuojamas ir pritrauktų vartotojus, kurkite įdomų ir įtraukiantį turinį. Pritraukdami vartotojus ir juos sudomindami kilsite į aukštesnes pozicijas „Google“ paieškoje.
 6. Labiau koncentruokitės į konversijas, o ne į reitingavimą. Svetainė yra tam, kad suteiktų jums naudos. Nauda gali būti įvairi: pardavimai, citavimas ar net kažko atidavimas. Jei būsite randami aukščiausiai paieškoje, tačiau nevykdysite jokių konversijų, iš to, kad vartotojai jus pamatys pirmuosius negausite naudos. Koncentruokitės į turinį ir kaip sudominti žmones atlikti tam tikrus veiksmus. To rezultate būsite aukštai reitinguojami ir gausite maksimalią naudą.

Nors SEO nėra greitas procesas, tačiau neverta nusiminti, nes viską atperka gaunama nauda. Jei SEO Jums visiškai nesuprantamas dalykas, tuomet pasisamdykite profesionalią įmonę, kuri atlieka kokybiškas SEO paslaugas – jos padės pasiekti puikių, ilgalaikių rezultatų. Pasitelkite visus įmanomus dalykus, kurie gali jums padėti siekti maksimalios naudos!

Comments are closed.