Google AdWords reklama

Adwords reklama – tai yra vienas iš greičiausių būdų pagerinti įmonės žinomumą ir padidinti pardavimus. Palyginus, tai gana mažai kaštų reikalaujantis įrankis. Mokėsite tik už tuos paspaudimus, kurie pritraukia potencialius klientus į Jūsų svetainę. Mūsų tikslas – kokybiškai administruoti Jūsų Google AdWords reklaminę kampaniją, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Aukštesnės kokybės skelbimai gali lemti geresnes pozicijas (Google pirmajame puslapyje) ir žemesnes kainas. Ne tik laiko atžvilgiu, bet ir dėl reklaminių išlaidų verta naudotis profesionaliomis paslaugomis ir pasiekti aukštesnes pozicijas paieškoje. Atsižvelgdami į Jūsų tikslus, mes patarsime, kokį Google reklamos būdą (-us) Jums geriausia pasirinkti. Jeigu dar neturite, įdiegsime Google Analytic įrankį ir galėsite stebėti reklamos efektyvumą.

Google Adwords reklaminės kampanijos proceso eiga:

  1. Išanalizuojame Jūsų įmonės veiklą, teikiamas paslaugas ar prekes, jų išskirtinumus, konkurencinę aplinką.
  2. Naudojantis savo patirtimi ir kai kuriomis programomis, padedame pasirinkti taikliausius ir naudingiausius raktinius žodžius arba kanalus, kad į Jūsų internetinę svetainę patektų kokybiškesnis vartotojų srautas.
  3. Remdamiesi žiniomis apie Jūsų produktą ar paslaugas ir sukaupta skaitmeninės rinkodaros patirtimi, sukuriame aukščiausios kokybės reklaminę kampaniją.
  4. Siekdami efektyvių CPC (pelnas, priklausantis nuo paspaudimo ant reklamos) ir CTR (paspaudimų ant reklamos skaičius) rodiklių, nuolat prižiūrime Adwords reklaminę kampaniją. Tai padeda sumažinti kainą ir pagerinti ROI.

Nori tapti labiau matomas Google paieškoje, Youtube kanaluose, Gmail paskyrose ar vaizdinės reklamos tinkle? Nedvejokite – susisiekite su mumis ir mes padėsime tai įgyvendinti!