Kaip pradėti reklama Facebook

Prieš pradedant naudoti mokamą Facebook reklamą, reikia nusistatyti konkretų tikslą. Svarbu suprasti ko siekiate – daugiau apsilankymų savo internetinėje svetainėje? Daugiau Facebook like? Vartotojų įtraukimo į norimą postą ar Jūsų organizuojamą renginį? Facebook pagal Jūsų pasirinktą tikslą ar tikslus turi atitinkamus reklamos formatus.

Jeigu nežinote, koks tikslas būtų tinkamiausias, tuomet pradėkite nuo Facebook fanų rinkimo, kitaip tariant „Like Page“. Susikurkite savo potencialių klientų auditoriją, kuriems vėliau galėsite pastoviai priminti apie save naujienomis, akcijomis, pasiūlymais ir kitu Facebook profilyje skelbiamu turiniu.

  1. Norint sukurti Facebook profilio reklamą. Kairėje pusėje pačioje apačioje paspauskite esančią nuorodą „Reklamuoti“ ir pasirinkite „Promote your Page“/“Reklamuoti savo puslapį“.
  2. Tuomet atsidaro Jūsų reklamos langas. Viršuje „Text and Images“ pasispaudžiate „Redaguoti“ ir užrašote norimą tekstą (90 simbolių). Toliau pasirenkate lytį, norimą amžiaus grupę, vieta, galima išskirti tam tikrus žmonių pomėgius (pvz. jeigu esate „ Kelionių agentūra“, galite priskirti pomėgius „Keliones“, „Pramogos“ ir pan. Tokiu atveju Facebook transliuoja reklama tam tikrai auditorijai, kuri turi nurodytus pomėgius arba mėgsta panašius puslapius susijusius su nurodytais pomėgiais). Toliau pasirenkate dienos biudžetą, reklamos laikotarpį, valiuta galite pasirinkti EUR ir spaudžiate „Reklamuoti“.
  3. Štai ir viskas – toliau belieka suvesti kortelės duomenis apmokėjimui.

Taip pat vienas iš efektyviausių būdų renkant savo Facebook profilio fanus gali būti konkurso organizavimas. Įsteigiate norimą prizą sugalvojate taisykles, tarp kurių būtinai turi būti užduotis „Like Page“ ir „Share Page“. Tuomet reklamuojate sukurtą konkurso postą, paspaudus „Paryškinti Skelbimą/Boost“ atsiranda reklamos langas, kur pasirenkate auditoriją, biudžetą ir laikotarpį. Šis būdas labai efektyvus, nes vartotojai daug aktyviau įsitraukia į konkurso dalyvavimo procesą, todėl galite sulaukti daugiau naujų savo puslapio sekėjų.