Kaip priskirti Facebook administravimo teises

Jūsų įmonės Facebook profilis gali būti administruojamas ne tik Jūsų, bet ir kitų asmenų. Prireikus galite priskirti Facebook profilio administravimo teises kitam žmogui ir jis galės skelbti post‘us ant Jūsų sienos, atnaujinti informaciją, atsakinėti į žinutes ir atlikti kitus veiksmus.

  1. Pirmiausia paspaudžiate viršuje esančią nuorodą „Nustatymai“.
  2. Toliau kairėje pusėje paspaudžiate „Page Roles“, tada matote langelį į kurį galite įrašyti asmenį ir priskirti jam administravimo teises pasirinkus „Administratorius“ statusą. Svarbu, kad norint priskirti administravimo teises, tas žmogus turi būti Jūsų drauguose. Jei jis dar nėra Jūsų drauguose, pirmiausia reikėtų pakviesti tą asmenį į draugus.

Spaudžiate „Išsaugoti“ ir viskas – administravimo teises priskirtos.

Prireikus atjungti administravimo teises, tą galite atlikti per „Page Roles“ pasirinkus norimą profilį, kurį ketinate atjungti ir paspausti pašalinti.

Kas yra Facebook Business Manager Account? Ar verta man susikurti savo atskirą Accountą?

Facebook Business Manager Account naudoja reklamos agentūros ir asmenys, kurie administruoja kelis Facebook verslo profilius. Tai patogus įrankis,  tačiau jeigu valdote viena ar du profilius, tuomet didelės būtinybės kurtis atskirą Facebook Manager Account nėra.

Dar vienas privalumas reklamos agentūroms ir asmenims administruojantiems daugiau Facebook profilių, kad nereikia būti draugais su savo klientais, kad galėtum gauti administravimo teises, kaip pirmuoju atveju. Taip pat susikurti Facebook Manager Account nieko nekainuoja, taigi jeigu dirbate su daug klientų ir dar neturite atskiros Facebook paskyros, išbandykite jos galimybes. Užsiregistruoti galite labai paprastai įvedus į Google – Facebook Manager Account paieškos rezultatuose rasite Facebook tinklapį ir užpildę reikalingą informaciją galėsite naudotis šios paskyros privalumais.