Kaip SEO gali padėti mano verslui?

Jei turite verslą, greičiausiai tikrai ne kartą esate girdėję apie SEO. Tai kryptingas tam tikrų veiksmų atlikimas, kuris padeda pakilti į aukštesnes Google pozicijas, atrasti daugiau potencialių klientų bei padidinti pardavimus. Svarstote ar SEO paslaugos yra vertos Jūsų dėmesio? Norite sužinoti kokią naudą galite gauti investavus į SEO? Pateiksime Jums pagrindinius SEO privalumus, kurie labai svarbūs turimam verslui puoselėti.

 

  • Palyginus su tuo kokia nauda yra gaunama iš SEO, toks reklamos būdas yra ganėtinai nebrangus. Reguliariai reklamuotis, populiarinti savo verslą televizijoje, spaudoje ir panašiose priemonėse yra kur kas brangesnis variantas ir ne visuomet atnešantis itin puikius rezultatus. Nors su SEO nepavyksta gauti itin staigių rezultatų, tačiau po truputį daromi teisingi veiksmai užtikrina, kad rezultatai būtų ilgalaikiai. Pasiekus norimus rezultatus, poziciją, kurį laiką investicijų gali ir nebeprireikti, jei konkurentai nepradės aktyviai dirbti su Jūsų pagrindiniais raktažodžiais.

 

  • SEO gali padidinti potencialių klientų srautą. Šiais laikais daugelis visko ieško internete, todėl užimant geresnes pozicijas paieškos sistemos rezultatuose atsiranda didesnė galimybė, jog žmogus, ieškantis tam tikrų paslaugų, prekių ateis į Jūsų, o ne į konkurentų svetainę. Kadangi toks svetainės lankytojas ateina jau būdamas susidomėjęs Jūsų teikiama paslauga ar preke, padidėja šansas, kad jis tai ir įsigys.

 

  • Remiantis patirtimi ir dabartinėmis tendencijos galima teigti, kad iš organinės paieškos yra generuoja aukštesni konversijos rodikliai, nei iš kitų reklamos kanalų. Konversijos priklauso nuo pačios įmonės, jos veiklos ir svetainės. Vieni siekia, jog svetainės lankytojas užsiprenumeruotų naujienlaiškį, kiti, jog būtų įsigytą prekė. Tai priklauso nuo turimų tikslų, kuriuos norima pasiekti.

 

  • Kadangi SEO pagerina pozicijas paieškos sistemos rezultatuose, pagerėja Jūsų verslą reprezentuojančios svetainės matomumas, dėl ko atsiranda daugiau naujų lankytojų ir žinoma klientų. Daugelis žmonių nesivargina ieškoti jiems reikiamų paslaugų ar prekių per kelis paieškos sistemos rezultatų puslapius, todėl geras matomumas pirmajame puslapyje užtikrina, jog liksite pastebėti.

 

  • SEO gali padidinti Jūsų verslo patikimumą. Aukštesnes pozicijas užimantys verslai dažnai lengviau įgyja žmonių pasitikėjimą, todėl jų svetainės aplankomos daugiausiai. Aukšta pozicija yra labai stipri rekomendacija, kurią vertina paslaugų ar prekių beieškantys potencialūs klientai. Kitaip sakant, nuo to gerėja verslo įvaizdis. Pagerinti savo patikimumą galima ir kokybišku turiniu, kad lankytojas užėjęs į svetainę nenusiviltų.

 

  • Interneto svetainė taip pat gali būti geresnė ir patogesnė SEO dėka. Norint aukštesnės pozicijos Google paieškos rezultatuose reikia atlikti nemažai veiksmų, į kuriuos įeina ir svetainės tobulinimo darbai. Optimizuota svetainė greitai užkraus puslapius, bus funkcionali, patogiai išdėstyta, lengvai suprantama, kad nebūtų sunku surasti reikalingą informaciją. Taigi, SEO optimizavimas teigiamai veikia vartotojo patirtį.

 

Iš esmės SEO padeda verslui augti, džiaugtis geriau žinomu ir patikimesniu prekiniu ženklu bei didesniu pardavimų kiekiu. Lengviau pastebima svetainė užtikrina, kad daugiau žmonių pamatys Jūsų veiklą, išbandys paslaugas ar prekes. Jei Jūsų teikiamų paslaugų ar prekių kokybė taip pat tenkins pirkėjus, tikėtina, kad turėsite vis daugiau reguliariai sugrįžtančių klientų.