Ko vengti atliekant seo paslaugas

Jeigu norite, kad SEO paslaugos atneštų naudos ir užtikrintų visus minėtus privalumus, tai vykdydami SEO paslaugas turėtumėte vengti tam tikrų veiksmų:

  1. raktažodžių šiukšlinimo (angl. spam). Turėtumėte vengti raktažodžių šiukšlinimo ir neslėpti vertingų raktažodžių, nes tai darydami galite pakenkti savo interneto svetainei, t. y. gausite žemą vertinimą paieškos sistemoje arba būsite pašalintas iš paieškos sistemos visam laikui ir neturėsite galimybės į ją sugrįžti.
  2. rėmų (angl. frame) naudojimo. Rėmas parodo, kad naršyklės langas yra dalijamas į kelias dalis (rėmus) ir kiekviena iš tu dalių turi savo atributus. Rėmų naudojimas turi neigiamos įtakos interneto svetainės vertinimui.
  3. Flash ir JavaScript naudojimo. Paieškos sistemos šių programų nesupranta ir ignoruoja.
  4. įvedinėti savo interneto svetainės adresą į paieškos sistemas per dažnai. Jūsų svetainės atsiradimas paieškos sistemose gali ilgai neatsirasti arba būti neindeksuojamas. Reikia suprasti, jog paieškos sistemos pačios susiras interneto svetainę ir ją sėkmingai indeksuos.
  5. naudoti ne teminius raktažodžius meta žymėse. Populiarus, bet su Jūsų internetinės svetainės tema nesusijęs raktažodis tikrai neatneš sėkmės, nepritrauks tikslinių klientų. Be to, paieškos sistema meta žymėse naudos raktažodžius tik tuo atveju, jei jie bus tinkamai pritaikyti Jūsų internetinei svetainei.

Norėdami užsitikrinti tinkamai, kokybiškai atliktą SEO paslaugą, nešančią teigiamus rezultatus Jūsų internetinei svetainei, pasirinkite gerą SEO specialistą.

KAS YRA „WHITE-HAT SEO“ IR „BLACK-HAT SEO“?

Prieš užsisakydami SEO paslaugą, turėtumėte žinoti, jog optimizavimas paieškos sistemoms skirstomas į du tipus:

  • leidžiamas paieškos sistemų (angl. white-hat SEO);
  • draudžiamas paieškos sistemų (angl. black-hat SEO).

Kuo jie skiriasi?

Leidžiamas paieškos sistemų tipas grindžiamas optimizavimu, atliekamu vadovaujantis „Google Webmaster Guidelines“ nurodytomis metodikomis. Šis optimizavimo tipas susijęs su unikalumu ir apima nemažai sąlygų – interneto puslapių kodo pakeitimus, nuolatinį informacijos (ir pačios internetinės svetainės) atnaujinimą, naujų interneto svetainių pridėjimą, kokybišką turinį, interneto svetainės vidinių nuorodų struktūros keitimą, tikslingų raktinių žodžių skelbimus, apsikeitimą nuorodomis su kitomis interneto svetainėmis (susijusiomis savo tematika), registraciją interneto kataloguose ir paieškos sistemose. Taip pat tai ir nuolatinis interneto puslapio papildymas, atsirandančių klaidų taisymas, kad būtų užtikrinta internetinės svetainės aukšta pozicija paieškos rezultatuose. Šis procesas užtrunka nemažai laiko, reikalauja pastangų ir profesionalaus darbo, tačiau yra atsiperkantis ir duodantis itin gerų rezultatų.

Draudžiamas paieškos sistemų tipas yra grindžiamas įvairiomis manipuliacijomis, susijusiomis su atgalinėmis nuorodomis. Tai dirbtinai kuriamos nuorodų pozicijos, t. y. perkamos nekokybiškos nuorodos arba pasitelkiamos specialios programos, kurios leidžia palikti atsiliepimus forumuose, interneto svetainėse, tinklaraščiuose ir pan. Vis dėlto, norime pabrėžti, kad viena populiariausių pasaulyje paieškos sistemų Google su šiomis manipuliacijomis ryžtingai kovoja ir yra pristačiusi Penguin algoritmą, kuris padeda Google paieškos sistemai atrasti svetaines, aukštas raktažodžių pozicijas Google paieškoje pelniusias nesąžiningu būdu. Naudojant tokius nelegalius SEO būdus, interneto svetainė galiausiai vis tiek būna pašalinta iš paieškos sistemų rezultatų puslapių, todėl vertėtų atidžiai rinktis SEO specialistus, kurie gali užtikrinti kokybę ir profesionalumą.

Comments are closed.