YouTube reklama

YouTube yra pastoviai augantis reklamos kanalas rinkoje, kuris vidutiniškai per dieną sulaukia 1 bilijono peržiūrų.

Youtube vaizdo tinkle video yra flitruojami pagal raktinius žodžius ir kategorijas, kurios yra susijusios su Jūsų siūlomais produktais ar paslaugomis. Pavyzdžiui, jeigu užsiimate kosmetikos priemonių pardavimais, galite transliuoti savo reklamą prie video, susijusių su grožio procedūromis, makiažu, stiliumi ir pan.

Vaizdinės reklamos Youtube

Standartinė banerinė reklama prie Youtube video, arba iššokanti pačiuose Youtube video vaizdeliuose. Apačioje parodomi galimi banerių pavydžiai.

Iš praktikos iššokančios reklamos erzina vartotojus, tačiau nėra abejonių, kad jų neįmanoma ignoruoti, nors jos ir turi X-išjungimo mygtuką. O standartinės Youtube reklamos esančios šone yra lengviau peržiūrimos ir mažiau erzinančios vartotojus.

„TrueView“ skelbimai sraute. Vienas populiariausių Youtube video reklamos formatų. Vaizdo įrašai dažniausiai rodomi prieš pasirinktą video 5 sekundes, jeigu vartotoją sudominą reklama jis gali peržiūrėti visą video, kitu atveju po 5 sekundžių jis gali paspausti nuorodą „Praleisti skelbimą“. Šie vaizdo įrašai naudingi tuo, kada mokama yra tik tuomet, kai vartotojas peržiūri 30 sekundžių video reklamos, kitu atveju už parodymus iki 30 sekundžių nesate apmokestinami.

„TrueView Video discovery“ skelbimai. Vaizdo įrašai rodomi Youtube paieškos rezultatuose, pagrindiniame Youtube puslapyje, šalia susijusių vaizdo įrašų, kaip perdanga Youtube žiūrėjimo puslapyje, vaizdo įrašų partnerių svetainėse ir programose vaizdinės reklamos tinkle. Apmokestinami esate tuomet, kai vartotojai pasirinks peržiūrėti Jūsų skelbimą, jį paspausdami.

Trumpi vaizdo įrašo skelbimai. Šie skelbimai skirti pasiekti platesnę auditoriją ir padidinti prekės ženklo žinomumą. Trumpo vaizdo įrašo trukmė 6 sekundės arba mažiau leidžiamas prieš kitą vaizdo įrašą, per jį arba po jo. Žiūrintys įrašą negali pasirinkti praleisti skelbimo. Apmokestiname esate už parodymų kiekį naudojamas MUT (mokesčio už tūkstantį parodymų) kainos siūlymas, todėl mokate kiekvieną kartą, kai jūsų skelbimas yra parodytas 1 000 kartų.

Būdai kada patartina naudoti Youtube reklamą:

  • Didinti prekės ženklo žinomumą;
  • Pristatyti naują produktą ar paslaugą rinkoje;
  • Įtraukti auditoriją;
  • Padėti klientams (mokomieji video).