„Google My Business“ paskyros sukūrimas

Nesinaudojant „Google My Business“ gali būti gana sunku sekti visus Jus dominančius duomenis, informaciją iš „Google+“, „Google Places“ ar „Google Local“. „Google My Business“ buvo įkurta 2014 metais ir tai puikus įrankis, kuris apjungia visus ankstesnius bendrovės pasiūlymus ir suteikia vieną patogią platformą, kuri puikiai pritaikyta verslo savininkams. Naudojantis „Google My Business“ nebereikia sekti daug įvairių jus dominančių duomenų skirtingose platformose. Naudojantis šia platforma, jūsų įmonė bus rodoma paieškoje, žemėlapiuose ir „Google+“.

  1. Prisiregistruokite arba prisijunkite

Norint susikurti „Google My Business“ jums reikės „Google“ paskyros. Jei jos dar neturite dabar pats laikas susikurti. Eikite į https://www.google.com/business/ ir spauskite „Start Now“ arba „Sign in“ jei jau turite paskyrą.

  1. Raskite savo verslą

Kai jau esate prisijungę jus nukreips į „Rasti savo verslą“ (ang. Find Your Business). Tai padarykite suvedę savo įmonės pavadinimą ir adresą. Jei jūsų verslas dar neturi profilio, tačiau yra rodomas rezultatų sąraše, turite pažymėti langelį, kad patvirtintumėte, jog turite leidimą autorizacijai. Jeigu jūsų verslas neatsirado paieškos rezultatuose tuomet spauskite „None of these match“ ir „Add your business“.

  1. Patvirtinkite savo verslą

Visuomet reikia patvirtinti, jog esate verslo savininkas, todėl iš Google gausite patvirtinimo laišką. Tai gali užtrukti apie 1-2 savaites. Gavus laišką, jame bus kodas, kuriuo galėsite patvirtinti savo verslą.

  1. Nustatykite profilio parametrus

Profilio parametrų nustatymas yra ganėtinai paprastas ir nesunkus. Pridėkite nuotraukų, kontaktinio telefono numerį, interneto svetainę, darbo valandas ir redaguokite bet kokias reikiamas detales.

  1. Susiekite savo paskyras

Jei spustelėsite viršutiniame dešiniajame kampe esančių kvadratų tinklelį, galėsite pasiekti visas anksčiau minėtas kategorijas. Prijunkite savo „YouTube“, „Google Analytics“, „Google+“ ir kitas paskyras. „Google My Business“ taip pat suteiks prieigą prie atsiliepimų ir leis jums į juos atsakyti.

Štai ir viskas! Dabar jūs esate visiškai pasirengę susikurti savo „Google My Business“ paskyrą. Be to, šio įrankio naudą pastebėti nėra sunku. Pradėkime nuo to, kad jis visiškai nemokamas. Tačiau svarbiausia, jog padeda jūsų klientams lengvai ir greitai surasti jūsų parduotuvės fizinę lokaciją bei jums išsiskirti „Google“ paieškoje. Klientams tai labai patogu, nes jie iškart mato jūsų darbo valandas, verslo aprašymą, telefono numerį, kuriuo gali susisiekti ir nuotraukas vietovės, kurioje yra jūsų parduotuvė.