Kurkite įdomų turinį su Instagram įrankiais

Įdomus turinys tikrai labai naudingas dalykas Jūsų prekės ženklui ar verslui. Dabar labai nesunku sukurti ką nors išskirtinio, įdomaus, neįprasto, nes galima naudotis tam skirtais įvairiausiais įrankiais. Instagram suteikia galimybes skelbti aukštos kokybės nuotraukas bei vaizdo įrašus, o kuriant turinį šiame tinkle galima naudotis keliomis programomis, kurios leis kokybiškai ir įdomiai pateikti savo turinį. Pateiksime 3 programas, kurias atsisiuntę galėsite kūrybiškai patiekti savo turinį.

  1. Boomerang

Paverskite savo vaizdo įrašus linksmais ir netikėtais. Statistika rodo, kad 25% vaizdo įrašų, kuriais dalinamasi Instagram „stories“ yra kuriami su „Boomerang“ programėle.

Atsiradus Boomerang‘ui žmonėms jis patiko, todėl jie pradėjo kurti trumpus į „GIF“ formatą panašius video, kur kasdienės akimirkos tampa judančiais vaizdais. Jis veikia įrašant vaizdų seką, kuri vėliau pakartojama atbuline tvarka per vieną sekundę. Toks smagus formatas padės įtraukti vartotojus ir pateikti savo prekės ženklą įdomiau.

  1. Hyperlapse

Pamirškite sunkius trikojus ir brangias fotografavimo priemones. Dabar fotografuoti laiko intervale ir sukurti vaizdo įrašą galite tiesiog pasitelkę Instagram stabilizatorių.

Tradiciškai, fotofilmai priklauso nuo telefono ar kameros laikymo vienoje pozicijoje kol filmuojama. Instagram‘o Hyperlapse ypatybės, kurios stabilizuoja vaizdą, leidžia filmuoti judant.

Hyperlapse sukurtas taip, kad būtų paprasta juo naudotis. Jums nereikia kurtis paskyros, kad galėtumėte naudotis programėlės funkcija. Tiesiog atsisiuntę, kartą paspauskite mygtuką, kad pradėtumėte filmuoti ir po to dar kartą, kad baigtumėte. Galite pasirinkti filmavimo greitį nuo 1x iki 12x ir galiausiai išsaugoti vaizdo įrašą paspaudžiant žalią varnelę. Po to galėsite pasidalinti juo savo Instagram paskyroje.

Dabar itin paprastai galite sukurti trumpą filmuką, kuriame užfiksuotumėte savo kelionę į darbą, visą maisto ruošimo procesą ar saulėlydį. Atskleiskite savo kūrybingumą šios programėlės pagalba.

  1. Layout

Instagram platforma savo vartotojus įtraukę į koliažo kūrimo tendenciją. Pastebėjus, jog vartotojai mėgsta sujungti kelias nuotraukas, jie išleido „Layout“ programėlę, kurios dėka vartotojai gali sukurti įvairius koliažus.

Ši programėle padeda kurti stilingą turinį, naudojant automatines peržiūras ir 10 skirtingų išdėstymo stilių, kuriuose galite sujungti iki 9 nuotraukų. Geriausia tai, kad ši programa visiškai nemokama, kai kitos tokios programėlės už „Premium“ koliažus reikalauja tam tikro mokesčio. Junkite nuotraukas ir kurkite patrauklų turinį.

Neatsilikite nuo tendencijų, išbandykite įvairias programėles, tam, kad sudomintumėte vartotojus ir pritrauktumėte juos sekti jūsų skelbiamą turinį. Prisiminkite, kad juos domina tie, kurie yra išskirtiniai. Todėl mokėjimas pateikti savo prekės ženklą unikaliai yra didelis privalumas rinkoje.